TAO Dokumentumok
 
Menü
 
Edzők
 
Képtár
 
Linkek
 

 

Jelenleg online
látogató van az oldalon.

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

adidas

Winner Sport

HUNAQUA KFT.

Nemzeti Sport

Hajrá Cső! Hajrá Monti!

HÍREK AKTUÁLIS EDZÉSEK KÉPEK NÉVSOR EGYESÜLET TÉRKÉP LINKEK E-MAIL

Hírek
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
2015.03.24. 08:48

CSŐ-MONTAGE BUDAPEST FUTSAL CLUB - 12. NYÁRI NAPKÖZIS FUTSAL TÁBOR - KAMARAERDŐ

11 ÉVE NAGY SIKERNEK ÖRVENDŐ NYÁRI TÁBORUNKAT IDÉN AZ UEFA FUTSAL CUP (Futsal Bajnokok Ligája) TÉMAKÖRÉBEN RENDEZZÜK!

Részletek:

Tábor jellege - Napközis rendszerű, játékos, oktató futsal tábor (2014. évben 160 résztvevő);
Tábor helyszíne - Kamaraerdei Ifjúsági Park (megközelítés egyénileg, ill. csoportosan villamossal!!!);
Tábor vezető-oktatók -
Márkus Ákos (testnevelő, futsal és labdarúgó szakedző, válogatott futsal játékos és edző) és segítői Jávor Péter, Somogyi Gábor, Mészáros Ádám, Szabó Dávid, Seres OLivér, Boldizsár Márk, Madarász Viktor;

Tábor résztvevői - általános iskolás és óvodás fiú és leány gyermekek, oktatásnál korosztályos bontással, turnusonként max. 40 fő;
Részvételi díj - 18.500 Ft / hét (2008. évi áron). Az összeg tartalmazza: háromszori étkezést, a park korlátlan használatát (műfüves pálya + kiegészítők, úszómedence, fajátszótér stb.), a tartalmas felügyeletet, napi 2x1,5 órás futsal oktatást, 1db táborra készített pólót;
Felszerelés - Szülői igazolás, TAJ kártya másolat, kulacs, melegítő alsó-felső, sima talpú cipő (teremcipő) vagy műfüves cipő, rövidnadrág, pólók (1 tábori, 1 váltás), úszósapka, fürdőnadrág, törölköző, papucs, baseball sapka, naptej;

Napi program:

07.30-07.40  Gyülekező a Don Bosco általános iskolánál, akinek ez közelebb van, majd utazás a KIP-hez
07.30-08.00  Gyülekező a tábor helyszínén , akinek ez van közelebb (Kamaraerdei Ifjúsági Park)
08.00-08.30  Reggeli
09.00-10.30  Futsal oktatás (technikai, taktikai képzés)
10.30-12.00  Játékos foglalkozás (képesség fejl., fürdés, stb.)
12.00-13.00  Ebéd
13.00-14.00  Pihenő (szieszta), ill. játékos foglalkozás
14.00-15.30  Futsal oktatás (játékos feladatokkal)
15.30-16.00  Uzsonna
16.00-16.30  Táborzárás, utazás vissza az iskolához, ill. haza

Turnusok:

I.   2015.06.29–07.03. (U17-15-13 egyesületi tagoknak ekkor ajánlott jönni v. 1998-2003 külsősök)
II.  2015.07.06–07.10.
(U15-13-11; ill. 2000-2005 külsősök)
III. 2015.07.13–07.17. (U13-11-9; ill. 2002-2007 külsősök)
IV. 2015.07.20–07.24. (U11-9-8-7; ill. 2004-2008 külsősök)

Szülői értekezlet: adatlap leadásra (a szülőin is beszerezhető - kitölthető), néhány fontos információ meghallgatására és a befizetésre:

  • 2015.06.08. hétfő 17.30 és 2015.06.10. szerda 17.30; 1116 Budapest, Fehérvári út 126-128., Arany Ászok Futball Aréna, Büfé előtere (Fehérvári út - Galvani út sarok, a narancssárga félig kész épületnél, volt VSZM közösségi ház)

Jelentkezés és információ:

MÁRKUS ÁKOS
Mobil: +36 30 951-4017,

markus.akos@hotmail.com,  www.cso-monti.gportal.hu


2015.03.18. 14:41

2015.03.21. - SZOMBAT - U8 - Eötvös kupa 6. forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

12:30 Cső-Montage BFC - Asterix
13:00 Kispest 2 - Cső-Montage BFC

2015.03.21. - SZOMBAT - U9 - Eötvös kupa 6. Forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

16:30 Cső-Montage BFC - Darazsak
17:30 Dunakeszi - Cső-Montage BFC


Megkérem mind a két csapat játékosait és szüleiket, hogy az első mérkőzés előtt legalább 40 perccel érkezzünk meg köszönöm.

Sípcsontvédő és teremcipő (nem stoplis, hernyótalpas tartalékba lehet) legyen mindenkinél!!!

Üdv: Viktor és Márk


2015.02.10. 20:34

2015.02.14. - SZOMBAT - U8 - Eötvös kupa 5.forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

11:20 Cső-Montage BFC - ASI Dinamo 1
12:10 Gloriett 1 - Cső-Montage BFC

2015.02.14. - SZOMBAT - U9 - Eötvös kupa 5. Forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

16:45 Gödöllő - Cső-Montage BFC
17:35 Gloriett 2 - Cső-Montage BFC


Megkérem mind a két csapat játékosait és szüleiket, hogy az első mérkőzés előtt legalább 40 perccel érkezzünk meg köszönöm.

Sípcsontvédő és teremcipő (nem stoplis, hernyótalpas tartalékba lehet) legyen mindenkinél!!!

Üdv: Viktor és Márk


2015.01.17. 20:21

2015.01.18. - VASÁRNAP - U8 - Eötvös kupa 4.forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

08:50 Cső-Montage - Kispest SE 2.
10:05 Asi Dinamo 2 - Cső-Montage

2015.01.18. - VASÁRNAP - U9 - Eötvös kupa 4. Forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

15:30 Cső-Montage - AC Villám
17:10 Asterix - Cső-Montage


Megkérem mind a két csapat játékosait és szüleiket, hogy az első mérkőzés előtt legalább 40 perccel érkezzünk meg köszönöm.

Sípcsontvédő és teremcipő (nem stoplis, hernyótalpas tartalékba lehet) legyen mindenkinél!!!

Üdv: Viktor és Márk


2014.12.23. 22:47

 

ÁLDOTT, BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJESZTENDŐT KÍVÁNNAK AZ EDZŐK A "CSŐ CSALÁD" MINDEN TAGJÁNAK ÉS SZIMPATIZÁNSAINKNAK!


2014.12.14. 11:10
12. CSŐ-MONTAGE BFC KARÁCSONY FUTSAL KUPA 2014
  
Idén már 12. éve, hogy elindítottuk egyesületünk általános iskolai utánpótlás futsal programját, Magyarországon elsőként.
Köszönet a testnevelőknek, akik szorosan együttműködnek velünk, hogy sportágunk egyre sikeresebb lehessen.
Újítás idén, hogy évenkénti bontásban is indítunk korcsoportokat!

Játékidő: 1 x 18 perc!!!
 
2014. december 20. Szombat - Törökugrató utcai Általános Iskola (XI. Gazdagrét, Törökugrató utca 15.)
 
 
U8 (2007)
  • 08.00  Törökugrató utcai Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 08.20  Petőfi Sándor Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 08.40  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 09.00  Törökugrató utcai Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 09.20  Petőfi Sándor Általános Iskola - Don Bosco Katolikus Általános Iskola
  • 09.40  Keveháza Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 10.00  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Törökugrató utcai Általános Iskola
  • 10.20  Petőfi Sándor Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 10.40  Grosics Gyula Sport Általános Iskola - Don Bosco Katolikus Általános Iskola
  • 11.00  Törökugrató utcai Általános Iskola - Petőfi Sándor Általános Iskola

I.hely: , II.hely: , III.hely: , IV.hely: , V.hely:                                           Kupaválogatott:

 

U9 (2006)

  • 11.20  Törökugrató utcai Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 11.40  Petőfi Sándor Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 12.00  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 12.20  Törökugrató utcai Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 12.40  Petőfi Sándor Általános Iskola - Don Bosco Katolikus Általános Iskola
  • 13.00  Keveháza Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 13.20  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Törökugrató utcai Általános Iskola
  • 13.40  Petőfi Sándor Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 14.00  Grosics Gyula Sport Általános Iskola - Don Bosco Katolikus Általános Iskola
  • 14.20  Törökugrató utcai Általános Iskola - Petőfi Sándor Általános Iskola

I.hely: , II.hely: , III.hely: , IV.hely: , V.hely:                                           Kupaválogatott:

 

U10 (2005)

  • 14:40  Törökugrató Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 15:00  Petőfi Sándor Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 15:20  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 15:40  Törökugrató Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 16:00  Petőfi Sándor Általános Iskola - Don Bosco Katolikus Általános Iskola
  • 16:20  Keveháza Általános Iskola - Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  • 16:40  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Törökugrató Általános Iskola
  • 17:00  Petőfi Sándor Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 17:20  Grosics Gyula Sport Általános Iskola - Don Bosco Katolikus Általános Iskola
  • 17:40  Törökugrató Általános Iskola - Petőfi Sándor Általános Iskola

I.hely: , II.hely: , III.hely: , IV.hely: , V.hely:                                           Kupaválogatott:

 

U11 (2004)

  • 18:00  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 18:20  Törökugrató utcai Általános Iskola - Petőfi Sándor Általános Iskola
  • 18:40  Don Bosco Katolikus Általános Iskola - Törökugrató utcai Általános Iskola
  • 19:00  Petőfi Sándor Általános Iskola - Keveháza Általános Iskola
  • 19:20  Keveháza Általános Iskola - Törökugrató utcai Általános Iskola
  • 19:40  Petőfi Sándor Általános Iskola - Don Bosco Katolikus Általános Iskola

I.hely: , II.hely: , III.hely: , IV.hely:                                       Kupaválogatott:

 

Amennyiben kérdésed lenne, bizalommal fordulj hozzám, a fenti elérhetőségeim valamelyikén! Sporttársi üdvözlettel: Márkus Ákos


2014.11.20. 17:20

Sziasztok!

Sajnos az esőzések miatt nem készül el a sátor péntekre, ezért az edzésrend ugyanúgy marad, ahogy múlt héten volt:
 

U11: 16:15 - 17:30 terem

U13-15: 15:00 - 16:15 terem

U17: 16:00 - 17:30 "C" pálya

Üdv . Mészi, Soma, Dávod, Olivér, Peti


2014.11.14. 20:35

Edzésrend a sátorépítés alatt - 2014.11.13-20. (csütörtöktől-csütörtökig):

U11: Péntek: 16:00 - 17:30 terem

         Hétfő: 16:15 - 17:30 terem

         Szerda: 16:15 - 17:30 terem

U13-15: Péntek: 14:30 - 16:00 terem

                Hétfő: 15:00 - 16:15 terem

                Szerda: 15:00 - 16:15 terem

U17: Péntek: 16:00 - 17:30 "C" pálya

          Kedd: 17:00 - 18:30 Budaörs

          Szerda: elmarad

Ha kérdésetek van, hívjatok bennünket bátran!
Üdv. Soma, Mészi, Dávid, Olivér, Peti

 


2014.11.14. 20:19

2014-2015 - U17 (1998-1999) Magyar Futsal Utánpótlás NBI IV. forduló

2014. november 16. vasárnap, Találkozó 7:30 - XI. ker., Etele-tér - Távolsági buszpályaudvar

12:00 Dunaújváros - (CS)Aramis SE 

Tabella link: http://adatbank.mlsz.hu

A mérkőzésre utazó keret: Szabó Dániel?, Moró Márton, Szelényi Márton, Kozma Gergely, Schön Boldizsár, Zsoldos Áron, Zováthi Bendegúz,Ács Márton, Gyebnár Bertalan, Lugosi Vilmos, Laczkó Gergely, Herta Eduárd, Papp Zsombor?, Mányi Domonkos?.


2014.11.10. 22:42

2014.11.15 - SZOMBAT - U8 - Eötvös kupa 2.forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

08:50 Cső-Montage - Postás SE
09:40 Gloriett 2 - Cső-Montage

2014.11.15 - SZOMBAT - U9 - Eötvös kupa 2. Forduló

Helyszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

14:40 Hidegkút - Cső-Montage
16:20 Cső-Montage - Postás SE


Megkérem mind a két csapat játékosait és szüleiket, hogy az első mérkőzés előtt legalább 40 perccel érkezzünk meg köszönöm.

Sípcsontvédő és teremcipő (nem stoplis, hernyótalpas tartalékba lehet) legyen mindenkinél!!!

Üdv: Viktor és Márk


2014.10.28. 19:44
Sziasztok, Az őszi szünet miatt összevont edzéseket tartunk szerdán és pénteken 10-11.30-ig! üdv.: Peti, Soma, David, Oliver, Mészi

2014.10.22. 12:20
U13-U15!!! Időpontmódosítás!!! A mai napon 15:00-tól 16:00-ig edzünk fenn a teremben! Üdv:Soma,Mészi

2014.10.17. 14:03

Fiatalság!

A mai edzés ELMARAD minden korosztály számára az esőzések miatt.

Üdv Peti, Soma, Dávid, Olivér, Mészi
 


2014.10.17. 12:57

Fiatalság(U11,13,15,17)!
 

A mai edzés valószínűleg teremben lesz, ha nem ázik be.
További info: 14:00kor
Üdv Peti


2014.10.15. 13:06

2014.10.19 - VASÁRNAP - U8 - Eötvös kupa 2.forduló

Helszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

11:20 Cső-Montage - AC Villám

12:10 Cső-Montage - Gödöllő

2014.10.19. - VASÁRNAP - U9 - Eötvös kupa 2. Forduló

Helszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

13:50 Cső-Montage - ASI Dinamo 1

15:30 ASI Dinamo 2 - Cső-Montage

Megkérem mind a két csapat játékosait és szüleiket, hogy az első mérkőzés előtt legalább 40 perccel érkezzünk meg köszönöm.

Sípcsontvédő és teremcipő (nem stoplis, hernyótalpas tartalékba lehet) legyen mindenkinél!!!

Üdv: Viktor és Márk


2014.10.14. 19:51

U10 és U11 Korosztály Sportorvos Időpontok!

Sziasztok!

A sportorvos időpontok még egyszer
!
 

  Október 15(szerda)
 
Október16(csütörtök)
 
9:00 Wagner Andor Toperczel Dominik
  Juhász Kristóf Dányi Gellért
  Vas Gergő Kaposvári Dániel
  Gali Miklós Limbek Kolos
  Piro Patrik
 
Jósvai Zsombor
 
10:00  Süveges Márton Turcsik Domonkos
  Szabó Máté Újhelyi Dániel
  Salacz Fülöp Dudás Kass Bulcsú
  Bíbor Benjamin Király Zsolt
  Zorkóczy Brúnó
 
 
11:00  Kormos Bálint  
  Márkus Domonkos  
  Riedel Richárd  
  Nágó Csongor  
  Kovács Mátyás  

 


2014.09.24. 21:52

 U11 Korosztály!  Dunakeszi torna!!

Időpont:09.28(Vasárnap)

Találkozó a Don Bosco előtt 07:00kor!

Indulás legkésőbb 07:15kor!!


Vasárnapi Keret:Bíbor Benjamin, Bokor Gergő, Gali Miklós, Újhelyi Dániel, Szabó Máté, Vas Gergő, Toperczer Dominik, Piro Patrik, Juhász Kristóf, Dányi Gellért, Kondár Zsigmond, Wágner Andor,

Akikkel megbeszéltem azokkal ott a helyszínen Dunakeszin van találkozó. Legkésőbb 8:00kor!


Pontos Cím:

2120 Dunakeszi, Bazsanth Vince u. 10. 

Radnóti Miklós Gimnázium

Sípcsontvédőt hozzuk magunkkal!

Bármi kérdés van írjatok vagy hívjatok!

Üdv!
Dávid :)


2014.09.17. 12:23

2014.09.21 - VASÁRNAP - U8 - Eötvös kupa 1.forduló

Helszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

10:05 Kispest 2 - Cső-Montage

11:20 Cső-Montage - Asterix

 

2014.09.21. - VASÁRNAP - U9 - Eötvös kupa 1. Forduló

Helszín: Eötvös József Általános Iskola

Cím: 1191 Budapest, Eötvös utca 13.

Mérkőzések:

14:40 Kispest 2 - Cső-Montage

16:20 Cső-Montage - Kispest 1

 

Megkérem mind a két csapat játékosait és szüleiket, hogy az első mérkőzés előtt legalább 30 perccel érkezzünk meg köszönöm.

Sípcsontvédő és teremcipő (nem stoplis, hernyótalpas tartalékba lehet) legyen mindenkinél!!!

Üdv: Viktor

 


2014.09.12. 14:19

A HÉTVÉGI SPORTÁGVÁLASZTÓ ELMARAD!!!!!


2014.08.29. 00:08

Hivatalos EDZÉSREND a 2014/15-ös bajnoki évadra:
 

U20: Pontos időpontok később                                                                                                                             Edző: Tóth Szabolcs (+36/30-501-9709)                 

 

U17: 1998-99

Kedd: 17:00-18:30 -Budaörsi Sportcsarnok, Budaörs (2040, Budaörs, Hársfa u. 6.)                                                                    Szerda, péntek: 16:00-17:30 - Arany Ászok Sportaréna (Bp., XI. Fehérvári út 128. - Galvani út sarok)
Edzők: Jávor Péter (+36/70-283-8263) és Korozmán Krisztián (+36/20-584-0770)

 

U15-U13:   2000-2001-2002-2003                                                                                                                                                                                                          Hétfő, szerda, péntek: 16:00-17:30 - Arany ÁszokSportaréna                                                                                                Edzők: Somogyi Gábor (+36/20-661-1127) és Mészáros Ádám (+36/30-564-2340)

 

U11:  2004-2005

Hétfő, szerda, péntek: 16:00-17:30 - Arany Ászok Sportaréna

Edző: Szabó Dávid (+36/30-568-1409) és Seres Olivér (+36 30 219 5216)

 

Első edzések időpontja: 2014.09.03. szerda - 16:00


[570-551] [550-531] [530-511] [510-491] [490-471] [470-451] [450-431] [430-411] [410-391] [390-371] [370-351] [350-331] [330-311] [310-291] [290-271] [270-251] [250-231] [230-211] [210-191] [190-171] [170-151] [150-131] [130-111] [110-91] [90-71] [70-51] [50-31] [30-11] [10-1] [Archívum]

 

Itt meg tudhatod a legfrissebb filmhíreket! klikk ide!    *****    Nézz filmet onlinen és Töltsd le filmeket! Online mozi és Torrent oldal! Mind ez ingyen regisztráció nélkül!    *****    Szereted a mangákat és animéket? Szívesen olvasnál egy érdekes történetet, vagy néznél érdekes animéket. Gyere hozzánk!    *****    STEROLINE! A VÁMPÍRNAPLÓKBÓL ISMERT STEFAN ÉS CAROLINE EGYETLEN MAGYAR OLDALA! STEROLINE! STEROLINE!    *****    SANTHALCENTER - DIVAT, TREND, KOZMETIKA ÉS PLETYKA OLDALA - SANTHALCENTER    *****    Bûbájos boszorkák - Versenyek, mágia, boszorkányság, játékok és még több extra! Érdemes benézni minden nap! CHARMED!!!    *****    SANTHALCENTER - AZ ÚJ DIVAT, TREND, KOZMETIKA ÉS PLETYKA OLDALA - SANTHALCENTER    *****    Játssz velünk és nézd meg a Tökéletes hang címû mozifilm elsõ részét 3 partnereddel együtt. Katt a részletekért!    *****    Nézzetek be a gportál egyetlen mûködõ Reignnel foglalkozó honlapjára! Mindennapos frissek és érdekességek // REIGN //    *****    KUTYATANYA ÚJRATÖLTVE. MÁS TÁRHELYEN UGYAN, FOLYAMATOSAN FRISSÜLÕ TARTALOMMAL VÁROK ISMÉT MINDENKIT. KUTYATANYA <3    *****    Régi történetek oldala! Vajon igazak, vagy mese az egész!? Döntsd el te!    *****    Autómentés Gyõr    *****    Új kinézettel és friss hírekkel vár téged Magyarország egyetlen aktív Darren Criss rajongói oldala! Nézz be és olvass!    *****    Autómentés Gyõr    *****    Gyere és nézz be a Régi idõk meséi oldalra, ahol mindent megtalálsz a '90-es 2000-es évek rajzfilm sorozatairól ;)    *****    **ÁPRILISI NYEREMÉNYJÁTÉK** "IDE MINDIG ÉRDEMES BENÉZNI!" Picur Mini ABC Nyitva:mindennap 5-21h-ig Bp. IV. Nádor u. 87    *****    LAURA VANDERVOORT! A színésznõt leginkább a Smallville, az Instant Star és a jelenlegi Bitten sorozatból ismerheted!    *****    LÉGY RÉSZESE A VALAHA VOLT LEGSZEBB KÉMIÁNAK AMIT KÉPERNYÕN LÁTHATTUNK TUDJ MEG MINDENT AZ OLICITYRÕL FELICITY ÉS OLIVER    *****    FBLOG ~ ALAPOZÓ TESZT, SMINKECSET BEMUTATÓ, KÖRÖMDÍSZÍTÕ TIPPEK ~ FBLOG~ TERMÉKTESZTEK, TIPPEK, SZÉPSÉGÁPOLÁS, DIVAT ~    *****    Segíts te is!!Reklámra való katintásal segíthetsz beteg gyerekeken! klikk ide majd a reklámokra! klikk minnél többen!!!!